B.I.G. Private

Zakladatel Jiří Lejnar: Jak to všechno začalo

Historie týmu tvořící B.I.G. Private začíná praxí ve finančním poradenství již v roce 2003. Kolegové z B.I.G. Private tvořili tým investiční skupiny Bidli, která zahájila svoji činnost v roce 2018. Obě společnosti, ale hlavně jejich lidé, spolu velmi úzce spolupracují.

 

Investiční skupina Bidli podniká primárně v retailu, a sice v energetice, realitách, finančním poradenství, designu, interiérech a nemovitostním developmentu. Ruku v ruce s těmito produkty mají své místo v Bidli i investiční produkty:

  • Fond kvalifikovaných investorů
  • Investiční platforma Crowdfundingu
  • Emise vlastních dluhopisů schválených ČNB

 

Z více důvodů jsme si v Bidli začali postupně uvědomovat, že musíme vytvořit pro část našich nejcennějších klientů a partnerů tým a služby, které budou splňovat ty nejnáročnější kritéria prémiové starostlivosti a nezávislosti. Proto v roce 2020 vznikla sesterská společnost B.I.G. Private, a.s. Tato společnost má za úkol spojit kvalitní a prověřené investiční příležitosti s investory. Zároveň si uvědomujeme, že potřeby affluentních klientů nejsou jen v investicích, a proto jsme pro ně připravili i speciální nabídky nemovitostí a dalších finančních služeb.

pattern O společnosti
quotation
Zakládáme si na kvalitě a zkušenostech našeho investičního týmu.

Rovnocenné partnerství

S každým zákazníkem jednáme narovinu a na nic si nehrajeme. Respektujeme Váš názor a přání. Budujeme rovnocenný vztah založený na transparentní komunikaci, upřímnosti a porozumění. Chceme být více Vašimi partnery, nežli jen ve vztahu klient a zprostředkovatel služeb. Přejeme si, abyste nám se svými financemi mohli plně důvěřovat již od samého počátku.

Rovnocenné partnerství
pattern Starost a 100% péče

Starost a 100% péče

Jsme zvyklí každému klientovi věnovat individuální péči, kterou si zaslouží. Snažíme se vždy najít společné řešení a vyjít vstříc všem nejzapeklitějším požadavkům a přáním. Cítíme odpovědnost postarat se o Vaši naprostou spokojenost. Chceme tady být pro Vás (nejen) při Vašich zvídavých otázkách z oblasti kapitálového trhu.

pattern Starost a 100% péče
01
Odbornost Odbornost

Zakládáme si na odbornosti a desítkách let zkušeností našich investičních expertů. Neustále se vzděláváme a udržujeme si přehled o aktuální situaci na trhu.

02
Úspěch Úspěch

Dáváme našim klientům možnost, podílet se na úspěchu zajímavých společností, podporujeme růst potenciálu vhodných firem a chráníme majetek našich investorů kvalitním výběrem vhodných investičních příležitostí.

03
Spolehlivost Spolehlivost

Můžete se na nás spolehnout. Jsme profíky v oboru. Rozumíme trhu a chceme porozumět i Vašim investičním přáním a touhám, abychom je mohli společně proměnit v brzkou skutečnost.

Vedení BIG

Klíčové osobnosti

Miroslav Christ

Miroslav Christ

Výkonný ředitel
Předseda představenstva B.I.G. Private, a.s.
Marián Süttö

Marián Süttö

Obchodní ředitel
Předseda dozorčí rady B.I.G. Capital, a.s.
Martina Malečková Pařízková

Martina Malečková Pařízková

Compliance
Člen představenstva B.I.G. Capital, a.s.
Michael Šolín

Michael Šolín

Marketingový ředitel

Naši partneři

S kým spolupracujeme

Napište nám

Nabídneme Vám nejvhodnější investiční příležitosti

pattern
Jméno a příjmení
Vyplňte jméno ve formátu Jméno Příjmení
Telefon
Vyplňte telefon ve formátu 123456789
E-mail
Vyplňte telefon ve formátu email@email.cz
Vaše zpráva (nepovinné)

Vyberte jednu z možností

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů
Odeslání formuláře selhalo, zkuste to, prosím, později